MediaSports Reklama

Reklama

KIM JESTEŚMY?

MediaSports to największa w Polsce grupa serwisów bukmachersko sportowych, które specjalizują się w szerokopojętej tematyce legalnych zakładów bukmacherskich. W naszym portfolio znajduje się ponad 250 serwisów tematycznych, podzielonych na kilka spersonalizowanych kategorii. 

Odbiorcami naszych treści są głównie osoby zainteresowane sportem, piłką nożną, zakładami bukmacherskimi, pokerem, kasynem itp. Na naszych domenach dopasowujemy treści pod konkretne tematy i kategorie, dlatego większość stron zrzesza grono stałych czytelników, którzy często powracają w celu sprawdzenie aktualnej oferty i pozyskania cennej wiedzy. Współpraca z nami to przede wszystkim konkretna grupa odbiorców, duży ruch i bezproblemowy kontakt.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wartościowe domeny

Wszystkie nasze serwisy to profesjonalne strony, cieszące się dużym zainteresowaniem użytkowników, a także posiadające duży ruch, oraz wysokie wskaźniki i wartości SEO. Witryny posiadają wyłącznie treści najlepszej jakości, nad którymi czuwa grupa wykwalifikowanych redaktorów.

NISKIE CENY REKLAMY

Posiadamy najniższe ceny na rynku, ponieważ nie oferujemy wpisów sponsorowanych, ani bannerów w żadnych grupach mediowych, zatem nie płacisz za pośredników. Cenimy sobie również dłuższą współpracę, dlatego naszym stałym partnerom udzielamy licznych rabatów.

BARDZO DUŻE ZASIĘGI

Dbamy o pozycjonowanie naszych stron, dlatego wszystkie domeny są widoczne w wyszukiwarce Google na wiele słów kluczowych, również na długi ogon i nisze. Sprzyja to na zwiększony ruch, a także lepszą widoczność nowych artykułów. Nasza grupa liczy ponad 250 wartościowych stron i blogów.

Opcje reklamy w MediaSports

  • WPISY SPONSOROWANE
  • LINKI SPONSOROWANE
  • BANNERY (RÓŻNORODNE FORMATY)
  • PAKIETY (RUCH, SEO)

dla kogo kierujemy swoją ofertę?

  • Dla firm pozycjonerskich i agencji reklamowych, które szukają pewnych i wartościowych źródeł pozyskiwania linków dla swoich klientów. Nasze domeny mają ogromną moc dla SEO.
  • Dla firm bukmacherskich, które chcą zdobyć ruch i dotrzeć ze swoją ofertą do odpowiedniej grupy użytkowników, zainteresowanych tematyką zakładów sportowych w internecie i nie tylko.
  • Dla klubów, stowarzyszeń, grup, które poszukują osób zainteresowanych tematyką bukmacherską i chcą poszerzyć swoją społeczności o nowych użytkowników i fanów.

MASZ PYTANIA ODNOŚNIE REKLAMY?

NAPISZ DO NAS. OMÓWIMY SZCZEGÓŁY WSPÓŁPRACY I ZNAJDZIEMY OPTYMALNE ROZWIĄZANIE DLA TWOICH POTRZEB.