Betfan kod promocyjny na bonus

Co można typować w zakładach Betfan?

Byli członkowie takich spółek jak Totolotek, forBET czy Maguire Sport chcąc wyjść na przeciw wygórowanym oczekiwaniom branży bukmacherskiej, postanowili otworzyć własny serwis zajmujący się samodzielną organizacją zakładów wzajemnych. Nowe przedsiębiorstwo w kwietniu 2019 otrzymało pozytywnie kojarzącą się nazwę Betfan, dając tym samym w ręce użytkowników dostęp do zakładów z około 45 dyscyplin sportowych, wyjątkowe promocje oraz wysoce funkcjonalną stronę internetową. Serwis funkcjonuje pod oficjalnym adresem betfan.pl, legalnie za Zezwoleniem Ministra Finansów z 29.10.2018 o nr PS4.6831.3.2018.

Betfan kod promocyjny na bonus
Co można obstawiać w zakładach Betfan?

Grasz kuponami akumulacyjnymi? Spodoba ci się oferta promocyjna Betfan

Betfan przygotował jedną z najbardziej konkurencyjnych ofert promocyjnych. Skorzystają na niej przede wszystkim osoby, które czują się pewnie w obstawianiu zakładów z kuponami akumulowanymi. Gra kuponami pojedynczymi nie jest raczej zalecana, jeśli naszym głównym celem jest realizacja dostępnych bonusów. Co na nas czeka po rejestracji?

Pierwszą znaczącą rzeczą, jaką wykorzystamy po dołączeniu do Betfan jest „zakład bez ryzyka”. Promocją objęty jest wyłącznie pierwszy obstawiony przez nas kupon – nieważne jakiego typu. Jeśli kupon zostanie zakończony wynikiem negatywnym na swoje konto bonusowe otrzymamy do 100 PLN zwrotu. To jeszcze nie wszystko, bo aby udział rzeczywiście się opłacał musimy wykonać 5-krotny obrót tych środków. Dodatkowym warunkiem przy obracaniu jest konieczność posiadania co najmniej 2 zdarzeń na kuponie z kursem jednostkowym 1,45 lub wyższym.

Zaraz po wejściu na oficjalną stronę www.betfan.pl dowiadujemy się o czołowej promocji, która ma być pierwszorzędną zachętą do rejestracji u bukmachera. Promocja nosząca dość chwytliwą nazwę „Pakiet Pudziana 3000 zł” daje nam szansę na potrójną wygraną okrągłego 1000 PLN. Jak to działa? Wpłacamy na swoje konto minimum 20 PLN, a następnie zawieramy zakłady za kwotę depozytu, wykorzystując do tego celu kupony o kursie min. 2.0. Niezależnie od uzyskanego rezultatu na nasze konto bonusowe trafi 10% wpłaconych pieniędzy (np. dla 1000 PLN otrzymamy 100 PLN). Z bonusem musimy zrobić jeszcze jedną rzecz: obrócić go 5-krotnie, wykorzystując kupony z min. 2 zdarzeniami o kursie jednostkowym 1,45 lub wyższym. To najbardziej wyzywająca część, aczkolwiek nagroda jest sowita, bo sukces oznacza wypłatę 10-krotności bonusu.  Warto pamiętać, że mamy aż 3 szanse (jedna na depozyt)!

Kolejną promocja dla zwolenników kuponów akumulacyjnych jest 14-procentowy zwrot podatku od wygranej. Do promocji zaliczają się wyłącznie kupony, które mają co najmniej 2 zdarzenia o kursie jednostkowym min. 1.25 i całkowitym min. 2.0. Gdy taki kupon uda nam się złożyć zamiast przykładowych 86 PLN otrzymamy pełną setkę.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Bukmacher STS – bonus bez depozytu 29 PLN z kodem promocyjnym: BETONLINE

Lubisz innowacje i nie przepadasz za monotonią? Sprawdź ofertę Betfan

Kto pamięta Fortunę, STS czy Milenium jeszcze sprzed kilku lat, ten szybko zrozumie jak nieustanne obstawianie tego samego sportu może stać się zwykłą, pożerającą nasze finanse rutyną. Bukmacher Betfan robi wszystko, aby tego problemu uniknąć dając nam możliwość obstawiania około 45 różnych dyscyplin. Na tym oczywiście bukmacher nie poprzestaje i do swojej oferty dodaje zakłady w stylu „live”, „rozrywka” czy „gry” (sporty wirtualne).

Fani piłki nożnej obstawią zakłady z Ekstraklasy, do 6 ligi polskiej, puchary i bardziej nietypowe w stylu H2H, król strzelców czy kto zagra. Typerzy spotkań zagranicznych również nie będą zawiedzeni – znalazł się tutaj pełen pakiet rozgrywek światowych reprezentacji, a w nich spotkania zarówno z czołowych lig, jak i tych niższych – IV, V i VI.

Kibice drużyn e-sportowych swoje umiejętności przewidywania będą mogli przetestować w zakładach: CS:GO, LoL, StarCraft, Hearthstone, Dota czy Kings of Glory.

Jeśli chodzi o samo doświadczenie i opinie Betfan cieszy się całkiem pozytywną energią wśród swoich użytkowników. Cenią oni sobie szeroki zakres rozgrywek, w tym spotkania na światowym poziomie nie tylko z zakresu piłki nożnej. Szczególną uwagę zwracają na NBA, NHL, ATP, UFC i sporty niszowe np. szachy, żeglarstwo, biathlon, futsal czy snookera. Nie ma negatywnych komentarzy w kontekście organizacji, obsługi klienta czy zawyżonej marży – stoi na poziomie 4 – 5%. Niektórzy gracze za ujmę uznają wysokie wymagania dotyczące obrotu bonusów. Zdaniem innych nie powinno to być przeszkodą dla bardziej zaawansowanych typerów.