Fortuna vs Forbet – porównujemy kursy bukmacherskie i ofertę zakładów

Każdy doświadczony gracz obstawiający zakłady bukmacherskie doskonale wie o tym, że znalezienie najlepszego bukmachera nie jest takie proste. Bardzo wiele zależy od indywidualnych preferencji danego użytkownika. Dla jednego mogą być najważniejsze wysokie kursy i duża liczba dyscyplin, a inni cenią sobie transmisje na żywo oraz szeroką, zróżnicowaną ofertę dostępnych metod płatności. W dzisiejszym artykule porównujemy propozycje bukmacherów Fortuna oraz Forbet. Jakie kursy proponują graczom? Który z nich ma lepszą ofertę zakładów? Na te pytania odpowiadamy poniżej.

który bukmacher najlepszy
Fortuna vs Forbet – który bukmacher jest lepszy?

Kursy bukmacherskie – remis! 

Kursy bukmacherskie to dla wielu graczy jeden z najważniejszych elementów decydujących o atrakcyjności danej firmy bukmacherskiej. To właśnie od wysokości kursów zależą nasze przyszłe wygrane. Oby dwaj testowani przez nas bukmacherzy znajdują się w ścisłej czołówce polskich legalnych bukmacherów online. Trzeba przyznać, że pobieranie niskich marż to jeden z kluczowych punktów oferty bukmachera Forbet. Najkorzystniejsze kursy u tego bukmachera można znaleźć na Ligę Mistrzów (3,88%) oraz na Ekstraklasę (3,93). W przypadku Serie A oraz La Liga marże są troche wyższe, to i tak ich wysokość powoduje, że Forbet jest jednym z tych bukmacherów, którzy mają najbardziej atrakcyjne kursy. Nie ma zatem się co dziwić, że Forbet opinie ma naprawdę bardzo dobre! 

Kursy u bukmachera Fortuna także są niezwykle atrakcyjne. Bardzo niskie marże są pobierane przez Fortunę na mecze w ramach Serie A (4,34%), Ligi Mistrzów (4,18%), ligi niemieckiej (5,24%) czy ligi angielskiej (5,64%). Fortuna tak samo jak Forbet jest bukmacherem, który swoim graczom oferuje kursy praktycznie nieosiągalne dla innych firm bukmacherskich. Obie firmy mają bardzo dobrą ofertę, dlatego w tej konkurencji ogłaszamy remis. 

polski bukmacher bonus bez depozytu
Bukmacher STS – bonus bez depozytu 29 PLN z kodem promocyjnym: BETONLINE

Który bukmacher ma lepszą ofertę zakładów: Fortuna czy Forbet?

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na atrakcyjność bukmachera jest również jego oferta dostępnych dyscyplin oraz zakładów. Wszyscy typerzy oczekują, żeby bukmacherzy mieli jak najszerzej rozbudowaną liczbę dyscyplin oraz rynków zdarzeń. Jak pod tym względem wypada firma bukmacherska Fortuna? Bukmacher Fortuna opinie ma naprawdę bardzo dobre ze względu na fakt, iż ma wszystkie najchętniej typowane przez graczy dyscypliny, ale nie tylko. Znajdziemy tam także dyscypliny niszowe, takie jak polityka, rozrywka, bezpieczeństwo czy kultura. 

Bardzo dobrą ofertę pod względem oferty zakładów ma także firma bukmacherska forBET. Lista dostępnych dyscyplin u tego bukmachera jest naprawdę bardzo szeroka i dopracowana. Oprócz najbardziej klasycznych sportów można znaleźć tam także takie dyscyplin, które w naszym kraju cieszą się mniejszą popularnością. Pod tym względem zarówno Fortuna jak i Forbet spisują się doskonale. Dużym minusem oferty bukmachera Forbet jest jednak fakt, iż w przeciwieństwie do Fortuny nie ma on zakładów specjalnych, zaś oferty na podwyższone kursy są mocno ograniczone. W związku z powyższym, lepszą ofertę ma Fortuna.