Obstawianie Ligi Mistrzów w zakładach bukmacherskich

Pytając graczy zakładów bukmacherskich co najczęściej obstawiają, to mówią, że piłkę nożną. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to najpopularniejszy sport w naszym kraju, więc siłą rzeczy odbija się to też na zainteresowaniu w obstawianiu kuponów. Gracze idą z zasadą, że „koszula bliższa ciału” i wolą obstawianie piłki nożnej aniżeli sportów, o których nie do końca wiele wiedzą. Liga Mistrzów to zdecydowanie najbardziej prestiżowe piłkarskie rozgrywki. Co prawda polskie drużyny nie uczestniczą w niej zbyt często, ale jednak budzą one ogrom emocji. To jedyna okazja do tego, żeby oglądać stających przeciwko sobie najlepszych piłkarzy na świecie. Postanowiliśmy dokładnie sprawdzić, jakie zalety wynikają z obstawiania Ligi Mistrzów. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy też nie wspomnieli o wadach takiego rozwiązania. Aby się dowiedzieć o tym więcej, zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu.

obstawianie ligi mistrzów
Obstawianie Ligi Mistrzów w zakładach bukmacherskich

Dlaczego Liga Mistrzów wzbudza tak ogromne emocje?

W dzisiejszych czasach futbol na najwyższym poziomie jest dostępny dla każdego. Warto zestawić to z latami 90-tymi, w których polski widz nie miał tak ogromnej styczności ze sportem na świecie. Dziś wygląda to zupełnie inaczej i widz przez 7 dni w tygodniu jest bombardowany piłką nożną. Jeżeli nie ma rozgrywek klubowych, to do akcji wkraczają reprezentacje. Sprawia to, że widz jest cały czas „podpięty” i może przeżywać emocje każdego dnia. Każdy jednak czeka na wtorek i środę, gdy rusza Liga Mistrzów. Nie można zapomnieć o tym, że jest ona poprzedzona eliminacjami, w których nierzadko trzeba eliminować bardzo dobrze drużyny, więc znalezienie się w niej jest już ogromnym prestiżem.

Champions League musi wzbudzać emocje u widzów, ponieważ jest to puchar, w którym znajdują się absolutnie najlepsze drużyny. Nie ma tutaj miejsca na przeciętniactwo, chociaż zawsze znajdują się w niej drużyny, które odbiegają poziomem od reszty. Są w niej też ekipy z piłkarsko mniej rozwiniętych krajów. Należy tutaj powiedzieć, że muszą one przejść przez sito kwalifikacyjne, ale to też potwierdza, że można znaleźć się w niej niekoniecznie będąc przedstawicielem takich krajów jak Niemcy, Anglia, Włochy, Hiszpania, Francja czy Portugalia. Jasne, często pojawiają się zarzuty w stronę UEFA, że stara się wykorzenić małych graczy, dla których zastrzyk gotówki z racji awansu znacząco pomaga w rozwoju klubu, jednak jeszcze możemy zobaczyć takie drużyny jak Malmoe czy Dinamo Zagrzeb. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Obecnie piłki jest zbyt dużo i chyba przyzna to każdy. Światowe federacje starają się robić wszystko, aby widz nie mógł odpocząć. Sprawia to, że zatraca się równowaga życiowa, bo każdy wielki kibic coraz więcej czasu spędza na oglądaniu transmisji. Dzieje się to z prostego powodu – pieniędzy. Kluby chcą zarabiać coraz więcej, a sponsorzy potrzebuję ekspozycji marki. Nie ma więc co się dziwić, że istotne jest to, aby grać przez cały czas. Liga Mistrzów to dwa dni, które na stałe wpisały się w kalendarz graczy i wydaje się, że tak już zostanie na zawsze.

Obstawianie Ligi Mistrzów w zakładach bukmacherskich to potencjalnie łatwy zarobek

Każdy z nas chcąc obstawiać zakłady bukmacherskie nie chce przegrywać. Nie ma w tym nic dziwnego, ale jednak należy powiedzieć, że sport zawsze ma w sobie pierwiastek przypadku i nawet najlepsi mogą przegrywać. Liga Mistrzów ma to do siebie, że tutaj drużyny maksymalnie się spinają, ponieważ grają nie tylko o honor i uznanie kibiców, ale przede wszystkim ogromne pieniądze z UEFA. Jasne, nikt nie chce przegrywać w tych najbardziej prestiżowych rozgrywkach, ale jednak zawsze musi ktoś zejść z boiska jako pokonany. 

Patrząc na obstawianie Ligi Mistrzów z perspektywy gracza, to faza grupowa jest stosunkowo łatwa do wytypowania. Mówimy „stosunkowo”, ponieważ tak jak wspomnieliśmy, na samym końcu to zawsze jest sport i dwie drużyny czysto statystycznie mają po 50% szans na wygraną. Realia wyglądają już zupełnie inaczej. Dzięki losowaniu drużyn z kilku koszyków, zawsze się zdarza, że największe drużyny nie grają jeszcze razem ze sobą i dopiero wyczekują na siebie w dalszym etapie rozgrywek. Sprawia to, że w każdej z grup zawsze znajdują się ekipy, które odbiegają poziomem od najlepszych. Dla takich ekip największym celem nie jest wyjście z grupy, ale przynajmniej dalsza przygoda w europejskich pucharach. Zdecydowanie łatwiej jest obstawić Real Madryt grający ze słabą drużyną niż 2 wyrównane kluby. 

superbet polska bonusy

Liga Mistrzów ma to do siebie, że przyciąga przed telewizory ogromną rzeszę widzów i na pewno wśród nich jest wielu fanatyków bukmacherki. Typując zdecydowanego faworyta nie warto robić tego po niskim kursie. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wytypowanie handicapów czy też dużej ilości goli. Nie można jednak też sugerować się tylko i wyłącznie nazwami, ponieważ nawet drużyny z mniej rozwiniętych krajów potrafią sprawić psiuka bardziej możnym. Zdecydowanie należy przeglądać wszelkie statystyki ligowe, formę, ale również i absencję. Dobry typer ma świadomość tego, że „diabeł tkwi w szczegółach”, więc analiza jest prawdziwym obowiązkiem.

Łatwy zarobek znacząco kończy się, gdy wchodzimy w dalszą fazę rozgrywek. W takim przypadku o wiele większą wagę trzeba przyłożyć do formy, stanu kadrowego, bo nawet najmniejsze detale robią różnice. Liga Mistrzów to najlepsze ekipy z Europy, a ciężko na chłodno po samej nazwie klubu ocenić kto wygra, a kto przegra. Dobra analiza jest podstawą!

Obstawianie Ligi Mistrzów to brak większych niespodzianek

Zdarza się, że słabszy wygra z lepszym i to nawet w Lidze Mistrzów, wtedy najbardziej cieszą się firmy bukmacherskie. Przeważnie jednak jest tak, że taka sytuacja ma miejsce w pojedynczym spotkaniu i na dłuższą metę słabsze drużyny nie są w stanie konkurować z silniejszymi. Możemy więc powiedzieć, że Champions League jest przewidywalna. Nie zawsze jednak tak jest, ponieważ zdarzy się, że Ajax czy Tottenham zaskoczą światową opinię piłkarską, ale trzeba patrzeć na to jak na wyjątki. Liga Mistrzów zawsze jest emocjonująca, ale jednak tych niespodzianek nie ma zbyt wiele.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Dla graczy również nie jest to zbyt komfortowa sytuacja, w której muszą raczej skłaniać się ku typowaniu faworytów. Jako, że kursy na nich są stosunkowo niskie, to raczej wybierają inne ligi do typowania. Spora część typujących nawet twierdzi, że na Lidze Mistrzów nie wygra się dużych pieniędzy i rzeczywiście jest to prawda, przynajmniej w fazie grupowej. O ile później w dalszych fazach rzeczywiście można się pokusić o zarobek, to jednak ryzyko jest naprawdę niemałe.

Niewielka ilość meczów – kluczowa w typowaniu Ligi Mistrzów

Liga Mistrzów ma swoje wielkie 2 dni. Pomimo tego, że sam format rozszerzył się względem pierwotnego, o czym na pewno pamiętają starsi kibice, to jednak w dalszych etapach poza fazą grupową są to pojedyncze spotkania. Liga Mistrzów to jedynie mały wycinek spotkań spośród całej oferty i zdarza się, że selekcjonując mecze nie ma zbyt wielkiego wyboru. Jedni nie chcą grać tzw. pewniaków, a z kolei inni nie będą chcieli znacząco ryzykować. 

Obstawianie Ligi Mistrzów nie jest łatwe. Zdecydowanie lepiej większe pieniądze przerzucić na inne spotkania, a tutaj skupić się bardziej na zabawie oraz tym, żeby się po prostu dobrze oglądało mecz. Teoretycznie to rozgrywki o ogromnym ładunku emocjonalnym, ale jednak bukmachersko nie jest to ścisły top, chociaż gracze chętnie ze sobą polemizują na temat danych spotkań. Nie ma co się dziwić, to przecież najważniejsze klubowe rozgrywki świata.