custom bet bukmacherzy

Zakłady Custom Bet – jak to działa?

Custom Bet to rodzaj zakładów, który na polskim rynku nie cieszy się jeszcze dużą popularnością. Na tę chwilę Custom Bet dostępny jest wyłącznie w ofercie bukmachera Betfan oraz eWinner. Zagraniczne firmy bukmacherskie z roku na rok coraz częściej decydują się na wprowadzenie ich do swojej oferty, co podoba się wielu graczom. Na czym dokładnie polegają zakłady custom bet i czy warto je stosować? 

custom bet bukmacherzy
Custom bet w zakładach bukmacherskich

Custom bet – jak to działa?

Wielu graczy zadaje sobie pytanie czym dokładnie jest i jak działa custom bet. Spieszymy z odpowiedzią. Custom bet to rodzaj zakładu bukmacherskiego, który można stworzyć samemu. Można w tym przypadku bazować na wydarzeniu z oferty danej firmy bukmacherskiej jak i skonstruować go w oparciu o wydarzenia z własnego życia. Propozycje zakładów wysyła się do danej firmy bukmacherskiej. Propozycja jest następnie sprawdzana pod kątem wiarygodności oraz możliwości jej weryfikacji. Gdy wszystko zostanie zweryfikowane pozytywnie, wówczas ustalone zostają kursy, a zakład jest już gotowy do obstawiania. 

Należy pamiętać o tym,  że im wcześniej przed rozpoczęciem danego wydarzenia wyślemy do danego bukmachera propozycję zakładu, tym większa jest szansa na to, że nasza prośba zyska akceptację i zostanie rozpatrzona w sposób pozytywny. 

polski bukmacher bonus bez depozytu
Bukmacher STS – bonus bez depozytu 29 PLN z kodem promocyjnym: BETONLINE

Jak postawić zakład custom bet u bukmachera Ewinner? 

Jednym z bukmacherów, który ma niezwykle szeroką ofertę zakładów typu custom bet, jest Ewinner. W tej firmie można bowiem obstawiać dowolnie przez siebie wybrany zakład z dziedziny rozrywki, sportu, kultury lub nawet polityki. Trzeba jednak oczywiście pamiętać o tym, że każdy z zaproponowanych zakładów musi najpierw przejść przez cały proces weryfikacyjny. Dział Bukmacherski najpierw dokładnie sprawdza wiarygodność naszej propozycji. Jeśli dodamy propozycję typu „Czy mój pies nauczy się podawać łapę”, to szanse na to, iż zostanie ona zweryfikowana w sposób pozytywny, z wiadomych względów są bardzo niskie. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Aby postawić zakład typu custom bet u bukmachera Ewinner, należy zarejestrować się, a następnie wypełnić bardzo krótki formularz. W formularzu podajemy informacje takie jak e-mail, konkretna data danego wydarzenia, opisujemy rodzaj zdarzenia a także opisujemy proponowany zakład. Na przykład: czy Robert Lewandowski dostanie żółtą kartkę na meczu X? Gdy wpiszemy wszystkie niezbędne informacje na temat zakładu, klikamy w przycisk o nazwie „Wyślij custom bet”. Bukmacher ma 12 godzin na udzielenie nam odpowiedzi, czy nasza propozycja przeszła pozytywną weryfikację. Z reguły odpowiedź na zgłoszenie przychodzi nieco szybciej. Jeśli propozycja przejdzie weryfikację w sposób prawidłowy, to dany zakład znajdzie się od razu w ogólnopolskiej ofercie bukmachera Ewinner. 

Zakłady custom bet w Betfan

Na ten moment mało kto o tym wie, jednak zakłady typu custom bet od pewnego czasu są również dostępne w ofercie firmy bukmacherskiej Betfan. Co należy zrobić, aby nasza propozycja pojawiła się w ofercie Betfan? Wystarczy, że wyślemy swoją propozycję zakładu na adres mail bukmachera Betfan bądź na czacie online.