Mało znane fakty na temat STS

Wzrasta Twoje zainteresowanie zakładami bukmacherskimi? Postanowiłeś założyć konto w STS? Opinie na temat tego podmiotu są bardzo dobre. Bez przeszkód możesz się tam zarejestrować. Warto zaznaczyć, że STS prężnie działa nie tylko na głównej płaszczyźnie. Poniżej możesz zapoznać się z kilkoma informacjami, które być może będą dla Ciebie niespodzianką…

Mało znane fakty na temat STS

STS działa na rynku już od 1997 roku

Ta firma bukmacherska może poszczycić się naprawdę sporym stażem na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. W końcu STS działa już od 1997 roku. Ma zatem ponad 25 lat doświadczenia w branży. Staż to nie wszystko. Osoby decyzyjne w STS nie bazują tylko i wyłącznie na tym, czego się do tej pory nauczyły. Do tego regularnie dokładają nowe kwalifikacje. Przez to oferowane usługi są bardzo wysokiej jakości. To przekłada się na fakt, że STS opinie są przychylne temu podmiotowi. Klienci doceniają bowiem, że ta firma bukmacherska oferuje profesjonalne i zarazem elastyczne usługi.

STS jest notowany na giełdzie

I to już od grudnia 2021 roku. Na pewno to niecodzienna sytuacja, jeśli chodzi o rynek zakładów sportowych. Warto zaznaczyć, że każda osoba pełnoletnia, która założy konto maklerskie, może swobodnie zainwestować w ten podmiot. STS Holding S.A. występuje pod skrótem STH. W tym momencie (stan na 15 lutego 2023 roku) jedna akcja kosztuje nieco ponad 17 PLN. W ciągu poprzedniego roku maksymalna kwota wynosiła 19,8 PLN. Z kolei minimalna 12,1 PLN. Jeśli zatem ktoś w odpowiednim momencie zainwestował w ten podmiot, to mógł na tym naprawdę sporo zarobić.

SPRAWDŹ: Nowy kod promocyjny STS

STS sponsoruje nie tylko kadrę narodową w piłce nożnej

Z tego ta firma bukmacherska jest chyba najbardziej znana. Niedawno zakończyły się Mistrzostwa Świata w Katarze. Kiedy grali Biało-czerwoni, to STS bardzo często się reklamował. Warto zaznaczyć, że ta marka na co dzień wspiera także wiele innych drużyn. Chodzi m.in. o takie kluby, jak Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Widzew Łódź, czy Lechia Gdańsk. Dodatkowo STS jest zaangażowany w polską siatkówkę. W końcu sponsoruje PlusLigę. To także sposób na zdobywanie nowych Klientów. Gracze o wiele chętniej wybierają bowiem bukmacherów, którzy np. wspierają ich ukochany klub.