rejestracja u bukmacherów

Rejestracja u bukmachera – krok po kroku

Chcąc obstawiać swoje własne typy bukmacherskie oczywistym jest, że trzeba założyć własne konto w serwisie internetowym wybranego przez siebie bukmachera. Proces rejestracji składa się na jeden z najważniejszych początkowych etapów własnej przygody z zakładami wzajemnymi. Jak przez niego przejść, by założyć swoje konto szybko, a przy okazji w pełni wykorzystać to, co bukmacherzy online dają nowym graczom? Jak wygląda cały ten proces? Kilka słów na ten temat powiemy w tym krótkim poradniku.

rejestracja u bukmacherów
Rejestracja u bukmachera – krok po kroku

O czym warto pamiętać przed zarejestrowaniem się?

Choć ludzie rzadko kiedy długo myślą przed dokonaniem rejestracji w serwisie bukmacherskim, jest kilka rzeczy, które warto wiedzieć jeszcze zanim się jej podejmie. Tą absolutnie podstawową jest fakt, że polscy bukmacherzy swoje usługi świadczą wyłącznie osobom pełnoletnim. Jeśli więc nie ukończyliśmy 18. roku życia, nie mamy czego u nich szukać. Prawda, system początkowo da się oszukać. Każda rejestracja jednak w końcu wieńczona jest koniecznością przejścia przez proces weryfikacyjny. Jego zaś nie da się w żaden sposób oszukać.

Należy mieć świadomość tego, że rejestracja u bukmachera nie jest w żaden sposób zobowiązująca. Samo posiadanie konta w serwisie bukmacherskim nie oznacza, że trzeba obstawiać regularnie za określoną kwotę. Ma się w tym absolutną dowolność. Co więcej, z żadnym bukmacherem nie związuje się na zawsze. Jeśli więc założymy konto w STS, a później postanowimy posiadać je czy to w Fortunie, czy też w serwisie eWinner, jesteśmy w stanie zarejestrować się i tam. Jest to nie tylko w pełni legalne, ale i polecane przez profesjonalistów. Zwiększa w końcu możliwości związane z wyborem najlepszej opcji na każde kolejne spotkanie.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Proces rejestracji do bukmachera – krok po kroku

Wszyscy polscy bukmacherzy – STSFortunaeWinner, ale też ci „mniejsi” i mniej popularni – postanowili w maksymalny sposób uprościć proces rejestracyjny w obrębie ich serwisów internetowych. W związku z tym konto można u nich założyć w przeciągu zaledwie kilku minut od podjęcia całej decyzji. Jak przebiega cały proces? Zazwyczaj odbywa się on w ten sam sposób i zakłada:

  1. Skorzystanie z linku rejestracyjnego – zazwyczaj znajduje się on w górnej części strony internetowej bukmachera i jest bardzo dobrze przez niego wyeksponowany.
  2. Wprowadzenie informacji „technicznych”, a zatem danych, za pośrednictwem których będzie się w przyszłości logowało na konto. Mowa tutaj o adresie e-mail, haśle i loginie. Koniecznie trzeba też wprowadzić swój numer telefonu. Na tym etapie zazwyczaj powinno się zaznaczyć fakt, że zapoznało się z regulaminem oraz oświadczyć, że posiada się wiek uprawniający do udziału w zakładach bukmacherskich. Można też wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.
  3. Wprowadzenie bardziej szczegółowych danych osobowych – na tym etapie potwierdza się już zwykle numer telefonu (zostanie na niego przesłany SMS weryfikacyjny). Wprowadza się także własne imię i nazwisko oraz numer PESEL. Są to dane konieczne do przejścia przez proces weryfikacyjny. Pod koniec procesu trzeba też wskazać źródło pochodzenia środków, które będzie się przeznaczać na typowanie. Jest to coś, co narzuca na typujących polskie prawo.

Już po przejściu przez proces rejestracyjny będzie można obstawiać własne typy bukmacherskieLegalni bukmacherzy w Polsce tworzą nam konto tymczasowe, które umożliwia typowanie bezpośrednio po rejestracji. Nie oznacza to jednak, że to koniec procesu. Ostatnim krokiem jest bowiem zweryfikowanie własnego konta. Polscy bukmacherzy dają na to zwykle miesiąc, przy tym do momentu pełnej weryfikacji uniemożliwiają wypłacanie własnych środków na konto bankowe.

Jak w pełni wykorzystać korzyści dawane przez bukmacherów nowym graczom?

Rejestracja jest jedynym momentem na to, by skorzystać z pewnych elementów oferty promocyjnej, którą wszyscy najlepsi bukmacherzy kierują właśnie do nowych graczy. Jak to zrobić, by nie żałować i by w pełni ją wykorzystać?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zacząć należy od zaznaczenia chęci otrzymania bonusu powitalnego. To on jest zazwyczaj osią napędową oferty promocyjnej bukmacherów, a jednocześnie najbardziej wartościowym jej elementem. Jeżeli w czasie zakładania konta nie wyrazi się chęci na to, by go otrzymać, później nie będzie się już miało takiej możliwości. Legalni bukmacherzy ułatwiają całe zadanie, samodzielnie zaznaczając odpowiedni checkbox. Mimo wszystko jednak, należy potwierdzić, że został on już zaznaczony.

Niezależnie od tego, czy planuje się obstawiać mecze na żywo czy w modelu przedmeczowym, zawsze przydadzą się do tego dodatkowe środki. Bonus powitalny nie jest jedynym sposobem na ich pozyskanie. Kolejnym, a zarazem następnym możliwym do wykonania w czasie rejestracji, jest kod promocyjny. Można go wpisać w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego. Warto to zrobić, gdyż jest to darmowe, a pozwala na otrzymanie dodatkowych środków na dowolny cel. Wszystko zależy tutaj od konkretnego bukmachera. Istnieją różne rodzaje kodów promocyjnych i różne profity z nich płynące. Kody można znaleźć w obrębie serwisów zewnętrznych. Publikujemy je również i my.